Krak.tv

Krak.tv » Studenci
Prześlij video
24.05.2011 - 17:25
 • 2
Kliknij na gwiazdkę aby oddać głos
Odsłon: 45887
Opis: Koncert zespołu Raz Dwa Trzy na scenie przed klubem Żaczek zakończył Juwenalia w Krakowie.
 • 135 litrów krwi zebrano na Wampiriadzie UEK

  135 litrów krwi zebrano na Wampiriadzie UEK

  21.04.2011

  To już XXII edycja akcji honorowego krwiodawstwa, organizowana na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Tym razem studenci zebrali 135 litrów krwi, a wielu z nich było już na Wampiriadzie po raz czwarty, czy piąty. Jak zwykle młodzi ludzie zachęcali się nawzajem do oddawania krwi na wszelkie sposoby. W tym roku dopingował ich także znany aktor Andrzej Grabowski.

 • UEK zebrał 200 litrów krwi na Wampiriadzie

  UEK zebrał 200 litrów krwi na Wampiriadzie

  10.11.2010

  Wymyślona w 1999 roku przez Studentów jeszcze wtedy Akademii Ekonomicznej Wampiriada ponownie przelała ponad 200 litrów krwi honorowych studentów UEK. Odbyła się już po raz 21 wszy i jak zwykle cieszyła się dużym powodzeniem. Krew oddawano przez 3 dni. Każdy z uczestników otrzymał dużo słodyczy. Niektórzy wybrali tą formę pomocy innym, bo jak sami mówią mają to we krwi.

 • Wernisaż wystawy studentów architektury ASP w Krakowie

  Wernisaż wystawy studentów architektury ASP w Krakowie

  08.11.2010

  W miniony weekend w galerii Szara Kamienica odbył się wernisaż wystawy prac studentów Akademii Sztuk Pięknych Wydziału Architektury Wnętrz. Prezentowane prace można nazwać odważnymi, a niektóre nawet futurystycznymi. Na wystawie prac młodych projektantów spotkaliśmy również Claudio Nagiego, który jest wybitnym włoskim architektem z Florencji. Na gruncie krakowskim zasłynął chociażby projektem nowego Muzeum Fabryki Emalia Oscara Schindlera.

 • Studenci z Krakowa ruszają w podróż dookoła świata

  Studenci z Krakowa ruszają w podróż dookoła świata

  31.07.2010

  Kraków: Już 1 sierpnia pięciu krakowskich studentów Ariel, Cezar, Filip, Kuba i Mateusz wyruszą w podróż dookoła świata - WayAway Expedition 2010. W jej czasie przez 15 miesięcy przejadą specjalnie przygotowaną furgonetką 52 kraje na wszystkich 7 kontynentach. Taką przygodę podjęli studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Jest ona rekordową pod względem środka transportu, zasięgu, długości i budżetu. Oficjalne zakończenie przygotowań i rozpoczęcie podróży odbyło się w krakowskim klubie Poligamia.Szok najbliższych, zazdrość i podziw znajomych, gromadzenie pieniędzy na wyprawę, miesiące przeznaczone na mediację z ambasadami krajów, które odwiedzą, zbieranie sprzętu, bolesne szczepienia na egzotyczne choroby, spotkania z doświadczonymi podróżnikami, strona www.wayawayexpedition.com, a nawet najbardziej rozbudowane przedsięwzięcie - społecznościowy portal podróżniczy Travelnity.com, który za ich inicjatywą ruszył w kwietniu 2010 - wszystkie te inicjatywy znajdywały odzwierciedlenie w ogromnej mapie, będącej tapetą w mieszkaniu chłopaków, na której pojawiały się kolejne cele podróży, trasa przejazdu i daty.

 • W poszukiwaniu ludowości

  W poszukiwaniu ludowości

  25.05.2010

  Kultura Myślenic mimo spadku zainteresowania lokalną twórczością ma się dobrze. Nasza kamera podglądała prace artysty Macieja Manowiecekiego, który od lat tworzy drewnianą cepelie. Materiał zrealizowany przez studentów Dziennikarskiej Szkoły Wiosennej pod patronatem telewizji krak.tv.

 • Myślenice pod wodą

  Myślenice pod wodą

  25.05.2010

  Studenci Dziennikarskiej Szkoły Wiosennej pod patronatem telewizji krak.tv byli w Myślenicach na miejscu akcji przeciwpowodziowej. Kamera zarejestrowała heroiczną walkę o utrzymanie zabudowań zagrożonych przez wezbraną Bysinkę.

 • 12. Targi Edukacyjne w Krakowie

  12. Targi Edukacyjne w Krakowie

  20.03.2010

  Po raz dwunasty przy ulicy Centralnej w Krakowie odbyły się Targi Edukacyjne. Mimo kryzysu swoje oferty prezentowały liczne szkoły wyższe. Największa tego typu impreza w południowej Polsce cieszy się również dużym zainteresowaniem wśród placówek ze Śląska i Warszawy.

 • "Głębia spojrzenia" pokonkursowa wystawa w klubie Pauza

  23.01.2010

  Od 22 stycznia do 4 marca w krakowskiej Pauzie można oglądać zdjęcia nagrodzone w studenckim konkursie fotograficznym "Głębia spojrzenia". Wystawę fotografii otworzył uroczysty wernisaż. Autorzy najlepszych prac otrzymali cenne nagrody, a ich zdjęcia zostaną opublikowane w Gazecie Krakowskiej.

 • Lip dub w wykonaniu studentów UEK

  Lip dub w wykonaniu studentów UEK

  21.01.2010

  Okazuje się, że każdy może zostać gwiazdą muzyczną. Wystarczy dobrze ruszać ustami. Wszystko za sprawą lip dub, a właściwie modzie na ta formę grupowej prezentacji artystycznej.

Informacje krak.tv

Kraków Sport Studenci Kultura