Krak.tv

Krak.tv » Sport
Prześlij video
20.07.2011 - 14:42
 • 2
Kliknij na gwiazdkę aby oddać głos
Odsłon: 75067
Opis:
 • Extreme series 2011 Kraków

  Extreme series 2011 Kraków

  15.03.2011

  Extreme series już po raz drugi zagościł w Krakowie na szerokich schodach przed Galerią Krakowską. Jibbing to styl jazdy na snowboardzie i nartach po wszystkim, co nie jest śniegiem, czyli murkach, poręczach i boxach. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach: snowboard & freeskiing. W tej pierwszej zwyciężył Marek Rauba, a na nartach najlepszy był Marcin Pośpiech.

 • Zawodnicy Comarch Cracovii po zdobyciu mistrzostwa

  Zawodnicy Comarch Cracovii po zdobyciu mistrzostwa

  15.03.2011

  Zawodnicy Comarch Cracovii mistrzami Polski w hokeju na lodzie. Walka o tytuł rozstrzygnęła się w czwartym meczu finałowym, w którym Pasy pokonały GKS Tychy aż 4:0. Tuż po zakończeniu mistrzowskiej fety na lodowisku przy ulicy Siedleckiego w Krakowie, zapytaliśmy podopiecznych Rudolfa Rohaczka o ocenę finałów i całego sezonu 2010/2011.

 • Rudolf Rohaczek: - Warto było

  Rudolf Rohaczek: - Warto było

  15.03.2011

  Rudolf Rohaczek po finałowym meczu fazy play-off PLH nie krył zadowolenia z wygranej nad GKS-em Tychy 4:0 oraz chwalił wszystkich swoich zawodników: - Wiem jaki jest hokej i to nie jest taka prosta sprawa, ale dzisiaj możemy powiedzieć, że warto było tu rozstrzygnąć ten mecz. Warto było w tej atmosferze zagrać i warto było wywalczyć złoty medal.

 • Mistrz! Mistrz! Cracovia - feta na lodowisku

  Mistrz! Mistrz! Cracovia - feta na lodowisku

  14.03.2011

  Hokeiści Comarch Cracovii nie dali dziś żadnych szans GKS-owi Tychy, wygrali 4:0 i tym samym postawili kropkę nad "i" w finałowej rywalizacji! Podopieczni trenera Rudolfa Rohačka byli zdecydowanie lepsi od swojego przeciwnika, dzięki czemu odzyskali utracony rok temu tytuł mistrza Polski! To był piękny dzień dla kibiców Pasów!

 • Rafał Radziszewski: - Najważniejsze są zwycięstwa

  Rafał Radziszewski: - Najważniejsze są zwycięstwa

  07.03.2011

  Rafał Radziszewski po pierwszym finałowym spotkaniu z GKS-em Tychy 8:1: - Każdy bał się tego spotkania. Wiadomo, że to był pierwszy mecz w finale i liczyliśmy na zaciętą jakąś walkę, a tu gładkie 8:1.

 • Daniel Laszkiewicz po pierwszym meczu finałowym

  Daniel Laszkiewicz po pierwszym meczu finałowym

  07.03.2011

  Chyba nikt nie spodziewał się tego, że hokeiści Comarch Cracovii tak łatwo uporają się z GKS-em Tychy w pierwszym meczu finałowej rywalizacji. Comarch Cracovia wygrała pierwszy mecz finałowy aż 8:1. Tuż po spotkaniu zapytaliśmy Daniela Laszkiewicza z Comarch Cracovii o komentarz do wygranej na własnym lodowisku. Krakowianie do złota potrzebują jeszcze dwóch wygranych spotkań, a rywale aż cztery.

 • Pokaz łyżwiarstwa figurowego na krakowskim lodowisku

  Pokaz łyżwiarstwa figurowego na krakowskim lodowisku

  02.03.2011

  Fani hokeja na lodzie w przerwie ostatniego meczu półfinałowego Comarch Cracovii z JKH GKS Jastrzębie mogli zobaczyć pokaz tańca figurowego na lodzie, który wykonała Katarzyna Sobieszek Instruktor w MUKS Walley – Plus Duo SŁF Skawina.

 • Mikołaj Łopuski po meczu z JKH GKS Jastrzębie

  Mikołaj Łopuski po meczu z JKH GKS Jastrzębie

  26.02.2011

  Mikołaj Łopuski w ostatnim półfinałowym spotkaniu z JKH GKS Jastrzębie strzelił dla Comarch Cracovii dwie pierwsze bramki. Po jego trafieniach kolegom z drużyny było jeszcze łatwiej ograć gości na własnym lodowisku. Tuż po spotkaniu zawodnik zapewniał, że jest mu obojętne z kim zagra w finale o złoto. Teraz drużynę czeka tydzień odpoczynku. Comarch Cracovia już trzeci raz z rzędu będzie walczyć w finale o pierwsze miejsce.

 • Rudolf Rohaczek powalczy z Cracovią o mistrzostwo

  Rudolf Rohaczek powalczy z Cracovią o mistrzostwo

  26.02.2011

  Cracovia jest w finale Ekstraligi hokeja na lodzie. Dziś na lodowisku przy ulicy Siedleckiego 7 nie dali większych szans JKH GKS-owi Jastrzębiu, wygrali 6:1 i dzięki temu awansowali do finału! Trener Rudolf Rohacek po wygranym spotkaniu z JKH GKS Jastrzębie powiedział, że już jest przygotowany do walki o złoto. Dziś po raz pierwszy w tym sezonie na lodowisku gościł prof. Janusz Filipiak, właściciel klubu.

Informacje krak.tv

Kraków Sport Studenci Kultura