Krak.tv

Krak.tv » Rozrywka
Prześlij video

Clubbing

08.02.2011 - 03:09
 • 2
Kliknij na gwiazdkę aby oddać głos
Odsłon: 55158
Opis: Salsa w Krakowie ma coraz więcej zwolenników, czego dowodem było otwarcie nowej siedziby najstarszej szkoły salsy w Krakowie Black and White. Kilka przetańczonych godzin, rozpalone ciała i dużo dobrej zabawy. Tak w skrócie można podsumować to co działo się przy ulicy Batorego 1 w Krakowie. Przy okazji salsowego wydarzenia udało się nam dowiedzieć czegoś więcej o zupełnie nowym tańcu jakim jest Zumba. Zumba w Krakowie gości dopiero od półtora roku, ale już jest bardzo popularnym sposobem na wyrwanie się z fotela i zrzucenie zbędnych kalorii.
 • Salsa w Krakowie ma coraz więcej zwolenników

  Salsa w Krakowie ma coraz więcej zwolenników

  08.02.2011

  Salsa w Krakowie ma coraz więcej zwolenników, czego dowodem było otwarcie nowej siedziby najstarszej szkoły salsy w Krakowie Black and White. Kilka przetańczonych godzin, rozpalone ciała i dużo dobrej zabawy. Tak w skrócie można podsumować to co działo się przy ulicy Batorego 1 w Krakowie. Przy okazji salsowego wydarzenia udało się nam dowiedzieć czegoś więcej o zupełnie nowym tańcu jakim jest Zumba. Zumba w Krakowie gości dopiero od półtora roku, ale już jest bardzo popularnym sposobem na wyrwanie się z fotela i zrzucenie zbędnych kalorii.

 • Base Club bawił się i zbierał dla WOŚP

  Base Club bawił się i zbierał dla WOŚP

  09.01.2011

  Base Club po raz kolejny włączył się w dzieło pomocy dzieciom za sprawą Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już po raz dziewiętnasty Jurek Owsiak i ponad 2,5 tysiąca wolontariuszy w Krakowie zbierają pieniądze dla chorych dzieci. Na dzień przed wielkim finałem w Base Club bawiono się i kwestowano na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. W Krakowie kwestowanie w klubach jest dość świeżą inicjatywą. W sumie zbierano tylko w dwóch miejscach z muzyką typowo klubową.

 • 'L.U.C ENERGOCYRKULACJE' w krakowskiej Pauzie

  'L.U.C ENERGOCYRKULACJE' w krakowskiej Pauzie

  21.11.2010

  Piątkowy wieczór, Kraków, klub Pauza. Na scenie L.U.C - tegoroczny laureat Paszportu Polityki w towarzystwie TIK TAKa, zaprzyjaźnionych muzyków jazzowych oraz finalistów konkursu Beat in the Box. Koncert pod hasłem 'L.U.C ENERGOCYRKULACJE' był jazzowo-akustyczną wersją Planet L.U.C. To kolejny projekt L.U.Ca realizowany zgodnie z jego ideą 'Podaj dalej'. Pełna sala, nietuzinkowe bity i świetna muzyka na żywo. Zobaczcie obszerny fragment popisu wirtuozów beatbox-u.

 • Hip Hop Kemp Before Party w Krakowie

  Hip Hop Kemp Before Party w Krakowie

  05.08.2010

  Coroczny przystanek na trasie do czeskiego Hradec Kralove i tym razem w Krakowie. Agencja GoodTunes we współpracy z Agencją Joytown i telewizją krak.tv zapewniły Wam przedsmak niepowtarzalnej atmosfery towarzyszącej festiwalowi Hip Hop Kemp. Wysoką temperaturę w klubie Błędne Koło utrzymał legendarny już duet polskiej sceny hip hop, Łona&Webber. Artyści znani są z takich albumów, jak:'Nic dziwnego', czy 'Absurd i nonsens'. Duetowi towarzyszył DJ Twister. Swoje Celsjusze na imprezie dołożyli Skorup i DJ Hopbeat, reprezentujący Śląsk i Fandango Records, a także krakowski Gadabit. Za gramofonami zasiedli znany dobrze z poprzednich biforów Pat Patent, który zadbał o gorącą atmosferę do samego rana.

 • Nowy cykl imprez w Błędnym Kole.

  Nowy cykl imprez w Błędnym Kole.

  23.03.2010

  Kraków wzbogacił się o nową ofertę skierowaną do fanów czarnej muzyki. Agencja Good Tunes organizator kultowej niegdyś serii imprez pod szyldem Grooves by Night w klubie Ministerstwo powraca z nową propozycja dla krakowian. Nowe wydarzenia mają skupić jeszcze większą grupę miłośników tej muzyki. Przypomnijmy, że w Krakowie ich nie brakuje.

 • Ilona Felicjańska i Michał Piróg, czyli szlachetna, taneczna i imprezowa sobota w Krakowie

  Ilona Felicjańska i Michał Piróg, czyli szlachetna, taneczna i imprezowa sobota w Krakowie

  23.03.2010

  Kraków: Michał Piróg poprowadził warsztaty tańca w krakowskiej szkole Sempre i to za zupełną darmochę. Cały dochód z wydarzenia został przekazany na rzecz fundacji Ilony Felicjańskiej "Niezapominajka". Wieczorem wszyscy udali się na przejażdżkę partybusem po krakowskich klubach.

 • Przetańczona noc w rytmie salsy w krakowskim Fantasy Park

  Przetańczona noc w rytmie salsy w krakowskim Fantasy Park

  09.02.2010

  Dobrej zabawy nie zabrakło w Fantasy Parku, gdzie krakowskie szkoły salsy zmierzyły się w eliminacjach do międzynarodowego turnieju tego gorącego tańca. Organizatorem imprezy była krakowska szkoła salsy Black and White. Rozmowa z Konradem Kawalcem, Aleksandrą Grabowską, Magdą Zielińską, Marcinem Gielasem, Katarzyną Koniecko i Pawłem Gastoł.

 • Sylwester w połowie stycznia,czyli

  Sylwester w połowie stycznia,czyli "Stary"Nowy Rok w klubie Bon Ton

  17.01.2010

  Chociaż większość zdążyła już zapomnieć o Sylwestrze i przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości pod rządami liczby 2010 okazuje się, że w połowie stycznia równie dobrze można witać nowy rok. Russian Party w klubie Bon Ton.

 • Przed opuszczeniem ustępu umyj ręce, czyli zabawa w stylu PRL w pubie Społem

  Przed opuszczeniem ustępu umyj ręce, czyli zabawa w stylu PRL w pubie Społem

  20.12.2009

  Aby poczuć klimat PRL-u nie potrzebny jest wehikuł czasu. Wszystkim ceniącym sobie swojską atmosferę polecamy klub Społem, gdzie można dostać ogórka do wódki, czy rozkoszować się wspaniale tanim winem typu komandos. Znajdziemy tu również apele o spuszczenie wody w ustępie lub o oczyszczenie swojej maszyny po zakończonej pracy. Okazuje się, że również w Krakowie można bardzo szybko poczuć się jak za minionej epoki. Klub znajduje się w Krakowie przy ulicy św. Tomasza.

Informacje krak.tv

Kraków Sport Studenci Kultura